„Z NAMI ZYSKASZ WIĘCEJ Z ŻYCIA”

Logo fundacji: Dwie postacie wpatrujące się w niebo. Nad nimi znajduję się kula ziemska na której obrysie po lewej stronie jest duży napis: Fundacja. Na samym dole obrazu znajduje się zielone tło imitujące trawę z białym napisem Więcej z życia (wielkie litery). Kolor tła przechodzi łagodnie w żółty, biały i błękitny

O nas


baner z logami: fundusze europejskie, RP, śląskie, unia europejska

Fundacja „Więcej z Życia” powstała w 2012 roku i pierwsze działania prowadziła na terenie województwa śląskiego, gdzie pierwsza siedziba istniała do 2015 roku. Następnie siedziba Fundacji została przniesiona do Wągrowca, gdzie nadal prowadzi swoje usługi. Prezesem Fundacji przez całą jej działalność jest Robert Lorczyk.

Celem Fundacji jest „wspieranie osób niepełnosprawnych ruchowo i ich rodzin, poprzez finansowanie działań prowadzących do integracji tych osób ze społeczeństwem – na równi z osobami pełnosprawnymi”. Fundacja nastawiona jest również na prowadzenie działalności na rzecz integracji i reintegracji społecznej oraz działalności w zakresie pomocy społecznej i działalności charytatywnej.

Fundacja „Więcej z Życia” posiada wykwalifikowaną kadrę, posiadającą doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń oraz realizacji i obsługi projektów unijnych dotyczących świadczenia usług opiekuńczych oraz asystenckich. Prezes Zarządu Robert Lorczyk (wykazany w KRS) , jest trenerem szkolącym asystentów na Śląsku i w Wielkopolsce, a także jako prawnik świadczy usługi na rzecz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Statut fundacji


Statut fundacji - plik pdf (otwiera się w tym samym oknie)

Na nas możesz liczyć


Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę


Osoba rozmawiająca przez telefon i pracująca przy laptopie

Projekty

Jesteśmy organizatorem i partnerami projektów asystenckich na terenie całej Polski..

Przejdź do projektów
Zbiór drewnianych klocków przedstawiający napis learn

Szkolenia

Jesteśmy organizatorem m.in. szkoleń asystenckich, opiekuńczych, biurowych oraz innych szkoleń w tym zakresie na terenie całej Polski.

Przejdź do szkoleń
Wskazuje napis we want you

Oferty

Oferujemy także możliwość skorzystania z prywatnych usług opiekuńczych.

Przejdź do ofert

Nasi partnerzy


Współpracujemy


Waldemar Pruss

Seledynowa gwiazda obok niej napis fundacja wires. Pierwszy człon koloru czarnego, a drugi ma kolor seledynowy

Fundacja Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej

Zielony sukurs napis na białym tle

Sukurs

Zielony obiekt przypominający górę w okręgu. Obok niego napis: Spółdzielnia socjalna arka

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ARKA

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PROSPOŁECZNA

W celu zapewnienia optymalnej wygody korzystania z naszej strony, używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności