Aktualności

Aktualności


Zachowanie trwałości projektu …

Data: 30.12.2021 Kategorie: Pogodna Jesień Życia w Gliwicach i powiecie gliwickim

baner z logami: fundusze europejskie, RP, śląskie, unia europejska

Lider projektu tj. Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA” z siedzibą w Zabrzu informuje, że dnia 31.03.2021r. zakończyła realizację  projektu „Pogodna Jesień Życia Gliwicach i powiecie gliwickim”.  Projekt adresowany był dla osób niesamodzielnych, realizowany w okresie od 01.01.2019 r. do 31.03.2021 r. W projekcie planowano utworzenie 18 miejsc świadczenia usług opiekuńczych/asystenckich wspartych w ramach projektu po zakończeniu realizacji projektu na terenie Gliwic i powiatu gliwickiego.

W celu zapewnienia zachowania trwałości  miejsc świadczenia usług opiekuńczych /asystenckich  po jego zakończeniu, co najmniej przez okres 27 miesięcy tj. do  30.06.2023 r. Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA” z siedzibą w Zabrzu, informuje, że jest gotowa do świadczenia usługi o zakresie zbliżonym do usługi świadczonej w ramach projektu i podobnej jakości. Informujemy, że Spółdzielnia Socjalna „PROSPOŁECZNA” zapewnia 18 miejsc świadczenia usług opiekuńczych / asystenckich na terenie Gliwic i powiatu gliwickiego. Usługi świadczone  będą po cenach komercyjnych.

W przypadku zainteresowania możliwością skorzystania z usług opiekuńczych / asystenckich na terenie Gliwic i powiatu gliwickiego, zachęcamy do kontaktu ze Spółdzielnią Socjalną „PROSPOŁECZNA”:
e-mail: piotr_bak@wp.pl
lub w siedzibie Firmy:
Plac Dworcowy 7
41-800 Zabrze

Wartość projektu: 2 085 434,40zł
Wkład Funduszy Europejskich: 1 772 619,24zł

Zobacz też


Osoba rozmawiająca przez telefon i pracująca przy laptopie

Projekty

Jesteśmy organizatorem i partnerami projektów asystenckich na terenie całej Polski..

Przejdź do projektów
Zbiór drewnianych klocków przedstawiający napis learn

Szkolenia

Jesteśmy organizatorem szkoleń asystenckich i nie tylko na terenie całej Polski.

Przejdź do szkoleń
Wskazuje napis we want you

Oferty

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który podejmując określone zadania, realizuje je od początku do końca.

Przejdź do ofert

W celu zapewnienia optymalnej wygody korzystania z naszej strony, używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności